Grupa HR Design
Dla naszego klienta, firmy budowlanej z kilkunastoletnim doświadczeniem, prężnie rozwijającej się na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży.

Kierownik Działu Sprzedaży

Główne zadania: ·        Budowanie strategii sprzedażowej ·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów ·        Przygotowywanie ofert handlowych ·        Koordynacja i nadzór nad pracą handlowców ·        Analiza rynku i konkurencji, ·        Pozyskiwanie partnerów biznesowych  Nasze wymagania:
  • Wymagane doświadczenie w tworzeniu działu sprzedaży pod kątem strategii
  • Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziale Sprzedaży
  • Min. 4 letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży
  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu CRM
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Orientacja na realizację celów sprzedażowych, otwartość, zaangażowanie, świetna organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w rozwoju firmy na rynku krajowym
  • Benefity takie jak:  karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPK, wyjazdy integracyjne, szkolenia

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta na stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży, prześlij do nas swoje CV na adres: patrycja.ziola@ghrd.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  prowadzonego przez Grupa HR Design oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych osobowych jest Grupa HR Design z siedzibą w Chorzowie przy ulicy Wieniawskiego 18.