Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Kierownik Handlowy Kategorii- Kupiec Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski

Kierownik Handlowy Kategorii- Kupiec Bielsk Podlaski

Data publikacji:
22.6.2018
Miejsce Pracy:
Bielsk Podlaski
Branża:
Przedstawiciel Handlowy

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych. Działamy od ponad 26 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. Zatrudniamy ponad 1200 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Oferujemy:

1.         stabilne zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

2.         możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów

3.         możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

4.         odpowiedzialne i ciekawe wyzwania

5.         aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań

świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport

Oczekujemy:

1.         wykształcenia wyższego  kierunkowego

2.         min. rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku - wymóg konieczny

3.         znajomości branży FMCG- wymóg konieczny

4.         wysoko rozwiniętych kompetencji negocjacyjnych i analitycznych

5.         dobrej znajomości i obsługi pakietu MS Office

6.         Odpowiedzialności, samodzielności, dobrej organizacji pracy, wysokich kompetencji interpersonalnych oraz kultury biznesowej

Główne zadania na stanowisku:

1.         utrzymywanie i rozwój kontaktów z dostawcami

2.         skuteczne negocjowanie i re – negocjowanie cen i warunków współpracy

3.         efektywne zarządzanie procesem zakupowym i dostawcami

4.         analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców z uwzględnieniem strategicznych celów firmy

5.         planowanie dostaw do magazynów

6.         zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw

7.         optymalizacja procesów w oparciu o nowoczesne narzędzia i metody zarządzania zakupami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@arhelan.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Więcej o nas na www.arhelan.pl

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń