PBH Nowakowski Sp. z o.o.
Firma budownictwa drogowego zatrudni kierownika / inżyniera budowy.

Kierownik / Inżynier Budowy

  • Data publikacji:
  • 19-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa i okolice
  • Wynagrodzenie:
  • 4000 - 7000 zł netto
  • Stanowisko:
  • Inżynier Budowy

Firma budownictwa drogowego zatrudni kierownika budowy.
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Obowiązki:
- sprawowanie nadzoru nad zgodnością prowadzonych prac z obowiązującymi przepisami prawa, budowlanego, BHP, sztuką budowlaną i wiedzą techniczną,
- nadzór nad jakością prowadzonych robót,
- nadzór nad pracownikami firmy,
- nadzór i koordynowanie prac podwykonawców,
- koordynowanie robót budowlanych z robotami branżowymi na budowie,
- wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
- raportowanie postępów prac,
- dbałość o terminową realizację inwestycji zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność,
- rzetelność,
- odpowiedzialność,
- dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
- mile widziana znajomość pakietu MS Office, Norma PRO,
- mile widziane uprawnienia budowlane – branża drogowa (zatrudnimy również inżyniera budowy w trakcie robienia uprawnień).

Firma oferuje:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- praca na pełen etat w ramach umowy o pracę lub B2B,
- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.

Swoje CV wyślij na adres: biuro@pbhbruk.pl.
Administratorem Twoich danych osobowych jest PBH Nowakowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. KEN 20. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.