Kierownik/Magazynier

  • Data publikacji:
  • 31-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Chłodnia składowa w Szczecinie Poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko Kierownicze:

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego funkcjonowania magazynu - chłodnia składowa, głębokie mrożenie.
Kontrola prawidłowego przebiegu procesów magazynowych
Ewidencjonowanie wyrobów przyjmowanych i wydawanych z magazynu
Zarządzanie podległymi pracownikami, koordynacja i organizacja pracy magazynierów
Nadzór nad dokumentacją i poprawnością stanów magazynowych
Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową,

Od kandydatów oczekujemy:
Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w chłodni składowej.
Znajomości zasad dokumentacji i gospodarki magazynowej
Zdolności przywódcze z umiejętnością skutecznego motywowania zespołu.
Samodzielność, dyscyplina i dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu
Swobodne posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office.
Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
Dyspozycyjności (praca 3 zmianowa w godzinach 7-18 + co druga sobota 7-14)
Uczciwości i zaangażowanie
Dokładność i sumienność
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zatrudnionej osobie oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji
Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku od 15 lat

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od pn. do pt. w godzinach 9-17 664-711-224

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.