Dino Polska S.A.
Kierownik Marketu, Dino Polska S.A., Cychry

  • Data publikacji:
  • 18-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Cychry
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Zatrudnimy:

Kierownika Marketu
Cychry woj. zachodniopomorskie

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

zarządzanie podległym zespołem
prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
zarządzanie asortymentem marketu
reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców
NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

znajomość specyfiki handlu detalicznego
umiejętność skutecznego planowania
komunikatywność oraz kreatywność
umiejętność zarządzania zespołem

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych