Dino Polska S.A.
Kierownik Marketu, Dino Polska S.A., Warszawianka

  • Data publikacji:
  • 14-11-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawianka
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Zatrudnimy:

Kierownik Marketu

Warszawianka woj. mazowieckie

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • zarządzanie podległym zespołem

  • prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

  • zarządzanie asortymentem marketu

  • reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

  • znajomość specyfiki handlu detalicznego

  • umiejętność skutecznego planowania

  • komunikatywność oraz kreatywność

  • umiejętność zarządzania zespołem

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

  • wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

  • ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych