Anna
Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik/Mistrz wydziału produkcyjnego

Kierownik / Mistrz

  • Data publikacji:
  • 20-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Głuchołazy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Fabryka Armatur „Głuchołazy” S.A. lider na polskim rynku w produkcji wysokiej jakości armatury od zaworów grzybkowych po specjalistyczne zawory zaporowe.

Nasza armatura z powodzeniem pracuje na wielu instalacjach zarówno w kraju, jak i za granicą: od Stanów Zjednoczonych aż po Singapur, od Elektrowni Atomowych aż po małe instalacje w zakładach i fabrykach.

W pracy stawiamy na szacunek i dobrą atmosferę.

Dodatkowe informacje na temat pracy u nas znajdziesz na naszej stronie: www.fagsa.com.pl

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Kierownika / Mistrza Wydziału Produkcyjnego

Zakres obowiązków:

  • Organizacja produkcji, w tym nadzorowanie pracy zespołu pracowników,
  • Odpowiedzialność za realizację bieżących zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami technologicznymi i ustalonym terminem wykonania,
  • Systematyczne raportowanie wyników produkcji,
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych,
  • Ciągłe doskonalenie procesów związanych z produkcją,
  • Ścisła współpraca z działem technologii i logistyki,
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi i związaną z tym dokumentacją techniczną.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne lub wyższe,
  • Doświadczenie w prowadzeniu wydziału produkcyjnego i zarządzaniu pracownikami,
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem, montażu będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość systemów ERP,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności komunikacyjne , zdolność do rozwiązywania konfliktów,
  • Nawyk planowania pracy własnej i podległego zespołu z wykorzystaniem narzędzi informatycznych,
  • Decyzyjność, elastyczność, kreatywność, samodzielność
  • Umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i optymalizacji procesów,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office a w szczególności EXCEL
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do warunków rynkowych i posiadanych kompetencji.

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferty należy składać na adres: Fabryka Armatur „Głuchołazy” S.A. ul. Wrocławska 1 A,

48-340 Głuchołazy, wersja elektroniczna na e mail:a.remis@fagsa.com.pl lub osobiście do Biura Zarządu FAG S.A.