Gabriela Rzemień
W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Wierzymy, że praca za granicą może dawać poczucie bezpieczeństwa, dlatego wspólnie z naszym zespołem obsługujemy długoterminowe projekty dla klientów na wielu rynkach – Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - aplikuj i twórz wyjątkowe projekty razem z nami.

Kierownik montażu konstrukcji stalowych

  • Data publikacji:
  • 27-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Islandia
  • Stanowisko:
  • Monter

Dla naszego islandzkiego klienta poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: ISLANDIA

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • przygotowywanie planów montażu,
  • planowanie, koordynacja i nadzór pracy podwykonawców i / lub pracowników wewnętrznych na terenie budowy;
  • kontrola jakościowa wykonywanych na budowie prac,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się na budowie;
  • udział w spotkaniach roboczych z klientem i/lub inspektorem nadzoru na budowie;
  • kontrola postępów realizacji projektu, harmonogramów, wykorzystania sprzętu, dostaw i zużycia materiałów oraz wydatków zgodnie z warunkami kontraktu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w innych branżach budowlanych głównie w budownictwie ogólnym i budownictwie modułowym (konstrukcje drewniane modułowe);
  • ukończenia studiów inżynierskich na kierunku budownictwo,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej wg polskiego Prawa Budowlanego;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomości pakietu MS Office i sprawnej obsługi komputera,
  • umiejętności obsługi programów typu AutoCAD,
  • komunikatywności,
  • umiejętności organizacyjnych,
  • umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji, także pod presją czasu,
  • samodzielności i inicjatywy w realizacji wyznaczonych celów,
  • wysokiej motywacji wewnętrznej i chęci rozwoju osobistego;

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki pracy,
  • transport i zakwaterowanie na terenie Islandii;
  • udział w realizacji interesujących, międzynarodowych projektów,
  • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
  • dodatkowe benefity takie jak: karta multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV: gabriela.rzemien@yabimo.com

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Obowiązkowo:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Opcjonalnie:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.