UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkującej maszyny i urządzenia oraz usługi z zakresu utrzymania ruchu, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik operacyjny (rekrutacja online)

  • Data publikacji:
  • 09-04-2020
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Szczecina, nr ref: KO/04/2020
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Kierownik operacyjny

miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref: KO/04/2020

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie spółki serwisującej maszyny i urządzenia
  • Realizacja celów budżetowych sprzedaży części zamiennych i usług serwisowych
  • Dbałość o wysoki poziom i terminowość realizacji usług mechanicznych
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji i rozliczeniami prowadzonych usług
  • Współpraca z innymi działami wspierającymi serwis
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i odpowiedzialność za kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Odpowiedzialność za kontrolę wydatków i za gospodarkę magazynową
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie obiektu oddziału od strony organizacyjno-technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży utrzymania ruchu
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, rozwiązywania konfliktów i sytuacji kryzysowych
  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Lokalizacja miejsca pracy: okolice Szczecina

Firma oferuje:

  • Szkolenia branżowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KO/04/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres biuro@unikadr.pl

Gwarantujemy poufność.