Derksen Polska sp. z o.o.

KIEROWNIK PRODUKCJI

  • Data publikacji:
  • 20-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Nowy Targ

Derksen Polska Sp. z o.o.jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- prężnie rozwijającej się polskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Targ

Obowiązki:

- kontrola nad zleconymi zamówieniami pod kątem jakości oraz sposobu wykonania

- współpraca z pozostałymi kierownikami poszczególnych działów

- dotrzymywanie terminów zleceń

- składanie raportów do pozostałych kierowników firmy

- udział w planowaniu produkcji

- kontrola stanu surowca oraz zgłaszanie braków do Działu Logistyki

- przestrzeganie przepisów BHP, regulaminu pracy oraz innych norm przyjętych w zakładzie

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy z maszynami poligraficznymi

- umiejętność organizacji pracy swojej oraz zespołu

- obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych

- obsługa komputera

- zmysł techniczny oraz wyczucie plastyczne

- cierpliwość, dokładność, spostrzegawczość

Oferujemy:

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- pracę pełna wyzwań

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swoich aplikacji na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.