LSJ HR Group

Kierownik projektu - dział prototypowania

  • Data publikacji:
  • 30-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Gorzów Wielkopolski

Kierownik Projektu – dział prototypowania

Praca w firmie zajmującą się projektowaniem i produkcją niestandardowych i nowoczesnych mebli tapicerowanych.

Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia : Wynagrodzenie 6.000 – 9.000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji), umowa o pracę (jedna zmiana)
  • Pracę na kreatywnym i rozwojowym stanowisku – dla osób zainteresowanych opracowywaniem nowych idei, tworzeniem rozwiązań, doskonaleniem procesów produkcyjnych
  • Możliwość pracy wśród osób anglojęzycznych – codzienny kontakt z głównym oddział firmy
    w Danii
  • Możliwość przebranżowienia – doświadczenie z firmy o podobnym profilu jest mile widziane, ale niekonieczne

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie działu projektowego przy opracowywaniu nowych form i wyrobów meblarskich
  • Koordynacja projektu pod kątem tworzenia kosztorysów, technologii wykonania oraz bezpośredni nadzór nad produkcją
  • Odpowiedzialność za tworzenie, weryfikację, wprowadzanie poprawek w dokumentacji technicznej
  • Ocena finalnego efektu (pod względem terminowości, kosztów, realizacji założeń projektowych)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów w branży produkcyjnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania pojawiających się problemów, tworzenia innowacyjnych rozwiązań przy produkcji prototypów
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz obsługi komputera (w tym programu AutoCAD)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
    Wymagania:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: experts@lsj.pl w temacie wpisując: Kierownik Projektu – dział prototypowania

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Karol Świtelski, tel: 91 814 52 57, 510 034 350

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: + 48 91 814 52 52