Stowarzyszenie Na Tak
Stowarzyszenie Na Tak zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik ŚDS Kamyk

  • Data publikacji:
  • 05-07-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
Opis stanowiska:

Do obowiązków Kierownika będzie należało m.in.

-        kierowanie działalnością Domu zgodnie z obowiązującymi przepisami,

-        planowanie i organizację działalności opiekuńczo-terapeutycznej,

-        prowadzenie gospodarki finansowej placówki, pozyskiwanie i rozliczanie funduszy,

-        kierowanie kadrą terapeutyczną i pozostałymi pracownikami Domu,

-        prowadzenie wymaganej dokumentacji merytorycznej i administracyjnej,

-        odpowiedzialność za jakość pracy merytorycznej,

-        reprezentowanie ŚDS.

Wymagania:

-        wykształcenie wyższe,

-        doświadczenie w zakresie pracy z osobami niepełnosprawnymi,

-        znajomość przepisów dotyczących prowadzenia ŚDS i zasad funkcjonowania organizacji pozarządowych,

-        umiejętność kierowania zespołem,

-        wysoki poziom kultury osobistej,

-        doświadczenie w kierowaniu jednostką administracyjną lub kierowania projektem;

-        umiejętność biegłego korzystania z podstawowych urządzeń informatycznych (komputer, edytory tekstu, internet);

-        dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie.

Dokumenty aplikacyjne (CV i LM) są przyjmowane wyłącznie na adres: rekrutacja@natak.pl

Zakres obowiązków na w/w stanowisko znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce praca http://www.natak.pl/praca.html

Informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób, które telefonicznie zostaną powiadomione o terminach rozmów rekrutacyjnych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.