RENTA
Praca Niemcy

Kierownik sprzedaży w Monachium

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kierownik Sklepu

GEHO Fenster und Bauelemente GmbH jest jedną z najnowocześniejszych firm produkujących drzwi i okna w Europie. Jako przedsiębiorstwo rodzinne oferujemy wyjątkową elastyczność i zorientowanie na usługi od 1961 roku. Pracownicy GEHO są wysoko wyszkoleni i zaangażowani w pełne spełnianie wymagań klientów.

Aby wzmocnić nasz zespół sprzedaży w Monachium poszukujemy

Kierownika sprzedaży (m/k)

Twoje obowiązki:

- Powiększanie i strukturyzacja naszego udziału rynku w procesie pozyskiwania nowych klientów.
- Przejęcie wsparcia naszych dotychczasowych klientów w sprawach technicznych i handlowych.
- Dzięki zaangażowaniu całego wewnętrznego zespołu sprzedaży, będziesz samodzielnie opracowywać cele sprzedażowe
- Jesteś odpowiedzialny za obrót i współodpowiedzialność za sprzedaż w Twoim regionie sprzedaży.

Oczekujemy:

- Ukończyłeś szkolenie zawodowe i posiadasz solidną wiedzę specjalistyczną z zakresu budowy drzwi i okien.
- Idealnie byłoby, gdybyś miał co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie.
- Twoje pewnie usuposobienie i silne umiejętności komunikacyjne zainspirują naszych klientów.
- Twój sposób pracy jest zorientowany na wyniki i usługi.
- Masz umiejętności negocjacyjne i przedsiębiorczy sposób myślenia i działania.
- Chęć podróżowania, elastyczność i wysoki poziom zaangażowania dopełniają Twój profil.
- Bardz dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- Czeka na Ciebie zmotywowany zespół i nowoczesna, stale rozwijająca się firma.
- Odpowiedzialne stanowisko z dobrymi możliwościami samorealizacji i atrakcyjnym dochodem całkowitym związanym z wynikami.
- Miesięczna wypłata premii w przypadku osiągnięcia celów/umów
- Oferujemy Państwu możliwości kształcenia i doskonalenia zawodowego.
- Kompleksowe i nowoczesne wyposażenie informatyczne, w tym samochody służbowe do użytku prywatnego.
- Wynagrodzenie uzależnione od wyników i wiele więcej.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Cieszymy się na Twoje podanie TYLKO w języku niemieckim!

GEHO - Fenster und Bauelemente GmbH

Vorwerkstraße 4

01683 Nossen

Telefon:               +49 (0) 3 52 42 - 66 30

Telefax:               +49 (0) 3 52 42 - 66 31 9