Grzegorz Niezgoda
kierownik transportu

Kierownik transportu

  • Data publikacji:
  • 27-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin
  • Stanowisko:
  • Spedytor

KIEROWNIK TRANSPORTU

Zatrudnię osobę na stanowisko kierownika transportu.

Obowiązki:

- organizacja transportu i nadzór nad flotą,

- zarządzanie podległym zespołem kierowców,

- rozliczenie czasu pracy kierowców (program tacho speed),

- nadzór nad płynnym przepływem dokumentów,

- dbanie o prawidłowy stan techniczny pojazdów,

- monitorowanie dostaw kolejowych kruszywa.

Wymagania:

- komunikatywność,

- znajomość ruchu transportowego,

- dyspozycyjność,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- umowę o pracę po okresie próbnym,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- premię od osiągniętych wyników,

- miłą atmosferę w pracy,

- miejsce pracy Lublin, ul. Mełgiewska 74