ZAQUENSIS GmbH
Praca również dla par i grup

Komisjoner

  • Data publikacji:
  • 04-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy - Wermelskirchen - Okolice Kolonii
  • Wynagrodzenie:
  • 10,15€ brutto/godzina
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Poszukujemy pracowników na stanowisko: KOMISJONER

Miejsce pracy: Niemcy - Wermelskirchen - Koło Kolonii i Wuppertalu

Opis stanowiska pracy:

• Kompletowanie zamówień na magazynie dekoratorsko-budowlanym, przy pomocy skanera ręcznego (skaner może zostać ustawiony na język polski)

• praca dwuzmianowa (poranna i popołudniowa) z możliwością pracy na nadgodziny. (Przy dodatkowej sobocie pracującej, Firma zapewnia śniadanie oraz obiad dla pracownika)

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego mile widziana - niewymagana

• doświadczenie zawodowe na magazynie mile widziane – niewymagane

• zaświadczenie o niekaralności – wymóg konieczny

Oferujemy:

• niemiecką umowę o pracę

• wynagrodzenie według taryf IGZ - 10,15€ brutto + dodatki taryfowe

• mieszkanie pracownicze – 200 € od osoby ( są to w pełni umeblowane mieszkania, z dostępem do internetu. Oddalone od pracy od 2-8 km)

• możliwość podjęcia stałej współpracy z firmą ( po 9 ustawowych miesiącach, możliwość przejścia pod klienta bądź otrzymanie dodatku taryfowego)

• pierwsze dwa dni pracy na magazynie obejmują szkolenie w języku polskim, są to dni normalnie liczone do wynagrodzenia

• pomoc koordynatorów w języku polskim

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracuj@zaquensis.de

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).