Dominika Job

KOMISJONER - AUSTRIA

KOMISJONER

Miejsca pracy:

  • Austria/ Laakirchen

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.kompletacja/ komisjonowanie/ picking),

  • zbieranie zamówień przy pomocy monitora lub systemu słuchawkowego w języku niemieckim,

  • obsługa wózka widłowego do wożenia palet;

Wymagania:

  • doświadczenie przy kompletacji(min. 6 m-cy),

  • komunikatywna znajomośc angielskiego oraz znajomość systemu słuchawkowego w języku niemieckim lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend,

  • dynamika pracy,

  • mile widziane prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii, stawka 11,53 euro/godz. (stałe wynagrodzenie 1500-1700e // zeitkonto)

  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + dodatki,

  • zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy - ok 10 km(domek jednorodzinny- 250e),

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,

  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

  • pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

  • możliwość wieloletniej współpracy,

  • dla osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym możliwość awansu na stanowisko brygadzisty magazynowego.

Zadzwoń +48609025434 // +48501402851 lub prosimy o przesłanie CV na adres dominika@pracaniemcy.com// aleksandra@pracaniemcy.com

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”. Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.