Rekrutacja Fr
Co powiesz na pracę dla jednej z największych sieci odzieżowych na świecie, w jednym z najpiękniejszych rejonów w Europie? Poszukujemy osób do komisjonowania odzieży na magazynie sieci ZARA.

Komisjoner – Francja

  • Data publikacji:
  • 19-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Francja

Miejsce pracy: FRANCJA / Prowansja
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

TWOJE ZADANIA:

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki w magazynie ZARA
  • inne proste prace magazynowe

WYMAGAMY NIEWIELE:

  • doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego (mile widziana)

OFERUJEMY:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach lub mieszkaniach, w pełni wyposażonych, z dostępem do mediów/ internetu
  • pomoc językowa koordynatora na terenie Francji
  • miesięczna pensja NETTO: od 1460 euro / netto - bez premii i nadgodzin
  • premie wydajnościowe 100 - 200 euro / brutto
  • możliwość nadgodzin liczonych od 36 godziny w tygodniu - 25% premii
  • premia urlopowa (za niewykorzystanie urlopu płatnego)
  • premia końca misji - 10% podstawowego wynagrodzenia brutto, dodawane do każdej wypłaty
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (soboty na życzenie, płatnie 25% extra stawki podstawowej)
  • wynagrodzenie wypłacane do 10go każdego miesiąca

Aplikować należy przez podany niżej formularz

BONUSY DLA CIEBIE I ZNAJOMYCH:

  • Dołącz do naszego programu "Polecaj i Zarabiaj"
  • Poleć nam znajomego do pracy za granicą i odbierz 500 zł!