Concept Plus

Komisjoner (k/m) - Pick by voice - Niemcy - praca blisko granicy

  • Data publikacji:
  • 09-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Berlina, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Berlina

Zakres obowiązków:

● Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego w j. niemieckim (pick by voice)
● Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
● Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

● Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
● Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
● Znajomość podstaw j. niemieckiego (zwłaszcza liczb i podstawowych komend) - wymóg konieczny
● Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
● Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Na co możesz liczyć z naszej strony:

● Zatrudnienie na dłuższy okres
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h - zarobki oraz dodatki za nadgodziny, niedziele i święta
● Przyjazny system zaliczek
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
● Bezpłatną odzież roboczą
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50