SMS Personal

Komisjoner (k/m) - Pick by voice – Niemcy – praca blisko granicy

  • Data publikacji:
  • 26-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Stavenhagen
  • Stanowisko:
  • Magazynier
Zakres obowiązków:
  • Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice)
  • Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
  • Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na dłuższy okres
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h – zarobki oraz dodatki za nadgodziny, niedziele i święta
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
  • Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
  • Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

+48 794 093 788
a.slowik@smspersonal.de