Dominika Job

Komisjoner, pracownik magazynowy - Niemcy - różne lokalizacje

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

  • Doświadczenia     na magazynie

  • Rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie

  • Gotowości do pracy zmianowej

  • własny     samochód (mile widziany)

Na co możesz liczyć z naszej strony:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres

  • niemiecka umowa - pierwsza na 9 miesięcy (dwujęzyczna)

  • stawka     startowa od 10€-12€ brutto + premie

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • dodatki     za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%

  • 200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu (celem dojazdu do pracy)

  • Wsparcie polskiego koordynatora

  • możliwość firmowego zakwaterowania

Zadzwoń +48609025434 // +48501402851 lub

prosimy o przesłanie CV na adres dominika@pracaniemcy.com// aleksandra@pracaniemcy.com