Concept Plus
Praca w Niemczech

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

Miejsce pracy: Haren

Zakres obowiązków:

  •   Komisjonowanie produktów mięsnych
  •   Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
  •   Praca ze skanerem
  •   Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości  12 € brutto/h
  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  •  Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień
  •  Tanie obiady w stołówce zakładowej
  •  Bezpłatną odzież roboczą
  •  Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  •  Gotowość do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
  •  Podstawowa znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
  •  Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
  •  Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com