Concept Plus
Praca w Niemczech

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy

  • Data publikacji:
  • 02-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) – Niemcy
Miejsce pracy Ibbenbüren, Emsdetten (Nadrenia Północna-Westfalia)

Znasz język niemiecki? Możesz liczyć na zniżkę 100 € za zakwaterowanie!
Nie znasz języka? Ta praca jest także dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
• Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
• Skanowanie towarów
• Inwentaryzacja
• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
• Różnorodny zakres obowiązków
• Nowoczesne miejsce pracy
• Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
• Gotowości do pracy zmianowej
• Sprawnego zapamiętywania liczb
• NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na 100 € zniżki za zakwaterowanie!
• Samodzielności, dokładności
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Prawo jazdy mile widziane

Concept Plus Lublin
505 865 179
kk@cp-personal.com