ISP GmbH

Komisjonowanie praca na magazynie Kaufland Lübbenau

  • Data publikacji:
  • 12-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Lübbenau
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu (kompletacja zamówień / komisjonowanie) dla naszego klienta w Lübbenau.
Praca dla mężczyzn, kobiet, mile widziane pary.

Opis stanowiska:

- kompletacja zamówień za pomocą systemu Pick by Voice
- obsługa elektrycznych pojazdów magazynowych (tzw. Pieski/Ameise)
- Praca w systemie trzyzmianowym
- Praca na hali, warzywa i owoce.

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego (liczebniki do 100),
- komunikatywność,
- uprawnienia na wózek widłowy
- umiejetność pracy w zespole,
- punktualność,
- właściwa realizacja powierzonych zadań,
- mile widziane doświadczenie,
- własny samochód konieczny (nie zapewniamy dojazdu do miejsca pracy)

Oferujemy:

– umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
– wynagrodzenie w kwocie 11 EURO brutto za godzinę pracy.
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych
- zapewniamy min. 130 h w miesiacu

Prosimy o wysylanie CV na adres:
P.Nowakisp-id.de