Interkadra
InterKadra to Agencja pracy tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kompletator zamówień

Data publikacji:
11.7.2019
Miejsce Pracy:
Gdańsk Morena
Branża:
Logistyka / Magazyn
Stanowisko:
Magazynier / Pracownik Magazynowy
Oferujemy
zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki do pracy nocnej
możliwość dostosowania grafiku do dyspozycyjności (praca 6-8 h)
przyjazną atmosferę pracy
pracę w Gdańsku, dzielnica Piecki-Migowo

Zadania
kompletowanie zamówień internetowych
pakowanie produktów
skanowanie towarów
dbanie o czystość w miejscu pracy

Oczekujemy
mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej/przy kompletowaniu zamówień
dyspozycyjność do pracy zmianowej min. 3 razy w tygodniu na zmiany nocne
umiejętność pracy pod presją czasu

Aplikuj przez formularz: https://interkadra.traffit.com/public/form/a/44

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń