Manpower

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

  • Data publikacji:
  • 27-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Konserwator

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konserwator urządzeń dźwigowych

Numer ref. KUD/037/WDO

  • Wrocław

Kluczowe zadania:

  • Realizacja czynności serwisowych w obszarze urządzeń dźwigowych (windy, schody, chodniki ruchome, drzwi automatyczne, dźwigi)
  • Przeprowadzenie przeglądów okresowych
  • Kontakt z klientami firmy oraz użytkownikami urządzeń dźwigowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • 2 lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych
  • Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe)
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, oferującej zaawansowane rozwiązania dźwigowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikuj: https://bit.ly/2UTEiiU

Tel: +48 734 108 607

wojciech.dobak@manpower.pl