Jobs plus
Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy od 30 lat specjalizującej się w profesjonalnym serwisie, konserwacjach i naprawach wind osobowych i towarowych.

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

  • Data publikacji:
  • 28-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa - Mokotów
  • Stanowisko:
  • Konserwator
Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy od 30 lat specjalizującej się w profesjonalnym serwisie, konserwacjach i naprawach wind osobowych i towarowych. Aplikuj na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów) i okolice   Twoje obowiązki:
• konserwacja i serwis urządzeń dźwigowych
• prowadzenie okresowych przeglądów, przygotowywanie urządzeń pod odbiory UDT, usuwanie awarii
• dyżury w Pogotowiu Dźwigowym
• kontakt z kontrahentami firmy   Oczekujemy:
• doświadczenia w branży dźwigowej
• uprawnień UDT na konserwację urządzeń dźwigowych oraz SEP do 1 kV
• dyspozycyjności do pracy na pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego
• zaangażowania, rzetelności, pracowitości i chęci do nauki
• prawa jazdy kat. B   Oferujemy:
• umowę o pracę
• stabilne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
• premie uznaniowe
• pracę w godzinach 7 -15 oraz zadaniowo w trakcie pełnienia dyżurów
• pełne wyposażenie do wykonywania pracy: telefon, niezbędne narzędzia, auto służbowe i strój roboczy
• szkolenia z branży dźwigowej – wiedza praktyczna i teoretyczna, możliwość uzyskania uprawnień dźwigowych, możliwość awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:   http://bit.ly/konserwator3   Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.   Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641