Thrust-E
Poszukujemy osoby do zespołu silnika elektrycznego:

Konstruktor

  • Data publikacji:
  • 19-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin, praca zdalna
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie modeli CAD konstrukcji,
  • Wstępne analizy wytrzymałościowe elementów silnika,
  • Projektowanie obudowy silnika i integracja mechaniczna,
  • Optymalizacja geometrii w oparciu o wyniki symulacji,
  • Opracowywanie łożyskowania silnika wraz z wyznaczaniem resursów,
  • Identyfikowanie problemów oraz proponowanie kreatywnych rozwiązań,
  • Przygotowywanie raportów oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum rok doświadczenia w pracy jako konstruktor,
  • umiejętność konstruowania urządzeń z zakresu mechaniki precyzyjnej i układów przeniesienia napędu,
  • Znajomość konstrukcji nowoczesnych silników elektrycznych,
  • Znajomość metod łożyskowania,
  • Znajomość podstaw MES,
  • Znajomość procesów technologicznych,
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego programu CAD,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej CAD.

Atutem będzie:

  • Doświadczenie w stosowaniu połączeń klejonych,
  • Doświadczenie w projektowaniu silników elektrycznych,
  • Podstawowa wiedza z zakresu układów zawieszenia pojazdu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w interesującym projekcie,
  • Duże możliwości rozwoju.