Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe, menadżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menadżerskiego.

Konstruktor maszyn precyzyjnych/Kierownik projektu

  • Data publikacji:
  • 24-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Siemianowice Śląskie

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Siemianowice Śląskie

Obowiązki

  • Opracowywanie wstępnych koncepcji maszyn oraz sposobu ich funkcjonowania,
  • Projektowanie maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Bieżące wsparcie merytoryczne Działu Montażu,
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczych i powykonawczych,
  • Rozliczanie projektów w systemie ERP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie – Mechanika i Budowa Maszyn,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu maszyn (optymalnie dla branży automotive),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Biegłość w obsłudze oprogramowania do modelowania 3D (Solid Works, Inventor),
  • Znajomość rynku automatyki przemysłowej (główni dostawcy, asortyment),
  • Wiedza w zakresie funkcjonowania urządzeń mechatronicznych, sensoryki i pneumatyki,
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy, świadomość czasu i budżetu projektu,
  • Otwartość, chęć utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kategorii B.

Nasz klient oferuje

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • Uczestnictwo w unikalnych projektach w zakresie integracji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz systemem premiowym,
  • Ciągły rozwój i podnoszenie umiejętności inżynierskich,
  • Dogodną formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt B2B).

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.