Comarch S.A
Znasz SQL? Lubisz udzielać wsparcia, a komunikacja to Twoja mocna strona? Szukamy konsultantów do jednego z naszych wewnętrznych działów, obsługujących systemy finansowo-księgowe. Postawimy na Twój rozwój i zadbamy, by praca dawała Ci masę satysfakcji! Aplikuj, nie czekaj!

Konsultant asysty technicznej (systemy finansowo⁠-⁠księgowe)

  • Data publikacji:
  • 15-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Konsultant

PROFIL PRACOWNIKA

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Mile widziana znajomość: języków programowania np. PL/SQL oraz zarządzania relacyjnymi bazami danych Oracle, MS SQL Server 2015
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność:
    • rozwiązywania problemów i konfliktów
    • samodzielnego podejmowania decyzji
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze oraz wdrażaniu systemów finansowo – księgowych

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z działami firmy i pomoc w definiowaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Koordynacja działań związanych z wyjaśnianiem przyczyn nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemów finansowo–księgowych
  • Proponowanie rozwiązań, podejmowanie decyzji związanych z ich implementacją zmian
  • Formalne dokumentowanie zmian zachodzących w systemach finansowo-księgowych oraz raportowanie o stwierdzonych niezgodnościach

DLA CIEBIE

  • Praca w Krakowie bez konieczności wyjazdów służbowych
  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu obsługi systemów finansowo - księgowych, relacyjnych baz danych w ramach praktycznej obsługi, jak i dodatkowych tematycznych szkoleń, języków programowania, narzędzi służących do analiz danych
  • Praca w atmosferze współpracy, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Duży bezpłatny parking

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-asysty-technicznej-systemy-finansowo-ksiegowe/