Euro Labora

Konsultant ds. rekrutacji pracowników z językiem rumuńskim

  • Data publikacji:
  • 11-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Racibórz

Firma Euro Labora (nr certyfikatu:7061) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Nr ref.: REKRUT/RUM

Miejsce pracy: woj. śląskie lub woj. opolskie (Home Office -1 lub 2 dni w biurze w Raciborzu)

Zakres obowiązków:
- rekrutacja pracowników na stanowiska średniego niższego szczebla zagranice (głównie Niemcy)

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego
- samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Oferta:
- praca stała
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju u lidera na rynku
- wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@euro-labora.com

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.