Jobs plus
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Obecnie prowadzimy rekrutację dla klienta z ponad 25 letnim doświadczeniem w oferowaniu kompleksowych rozwiązań i dystrybucji produktów z zakresu systemów zabezpieczeń na terenie Polski. Poszukujemy osoby, która z zaangażowaniem będzie budowała dobre relacje z obecnymi i przyszłymi klientami. Czujesz dryg do pracy w branży handlowej, a do tego posiadasz łatwość w przyswajaniu informacji technicznych? To świetnie! W takim razie ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Aplikuj na stanowisko:

Konsultant Handlowy ds. systemów zabezpieczeń - Rzeszów

  • Data publikacji:
  • 08-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Obecnie prowadzimy rekrutację dla klienta z ponad 25 letnim doświadczeniem w oferowaniu kompleksowych rozwiązań i dystrybucji produktów z zakresu systemów zabezpieczeń na terenie Polski.
Poszukujemy osoby, która z zaangażowaniem będzie budowała dobre relacje z obecnymi i przyszłymi klientami. Czujesz dryg do pracy w branży handlowej, a do tego posiadasz łatwość w przyswajaniu informacji technicznych? To świetnie! W takim razie ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Aplikuj na stanowisko:

KONSULTANT HANDLOWY DS. ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

(Miejsce pracy: Rzeszów)

Twoje najważniejsze obowiązki:
• nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz doradztwo z zakresu zabezpieczeń aktywnych (Telewizja przemysłowa, Alarmy, Kontrola dostępu oraz Centrale telefoniczne)
• przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientem biznesowym
• sprzedaż produktów wielu firm mających czołowe miejsca na instalatorskim rynku systemów security
• przyjmowanie i realizacji zamówień, a także posprzedażowa obsługa klienta

• posiadasz doświadczenie sprzedażowe w branży technicznej związane z systemami zabezpieczeń
• lubisz pracować z klientem a prowadzenie rozmów telefonicznych nie sprawia Ci trudności
• potrafisz budować relacje biznesowe i łatwo nawiązujesz nowe kontakty
• jesteś samodzielny w działaniu, dobrze zorganizowany i zorientowany na realizację celów sprzedażowych
• z łatwością obsługujesz programy komputerowe - pakiet MS Office, szczególnie Microsoft Outlook

Dodatkowym atutem będą:
• znajomość konfiguracji sieci LAN, WAN, a także programów handlowych Subiekt f-my Insert
• szkolenia kierunkowe, łatwość przyswajania wiedzy technicznej

Co możemy Ci zaoferować?
• stabilną pracę w przyjaznym środowisku, w młodym zespole pracowników
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• stałe wynagrodzenie + motywacyjny system prowizyjny zależny od osiąganych wyników
• wszelkie narzędzia niezbędne do pracy – samodzielne stanowisko komputerowe
• bogaty pakiet benefitów – karta multisport, opieka zdrowotna, nauka języka
• udział w licznych szkoleniach branżowych i ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Czekamy na Twoją aplikację. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.