Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta Podatkowego (Asystent Doradcy Podatkowego)

Konsultant Podatkowy (Asystent Doradcy Podatkowego)

  • Data publikacji:
  • 17-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 7000
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Just Talents to agencja rekrutacyjna zajmująca się pozyskiwaniem kandydatów z sektora SSC/BPO, Finance and Accounting oraz Customer Service. Pomagamy firmom oraz kandydatom w znalezieniu siebie nawzajem. Zależy nam na sprawnej i szczerej komunikacji, dlatego też gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie nie zapominając przy tym o ludzkim podejściu.

Lokalizacja: Warszawa

Twoje zadania:

 • Sporządzenie projektów dokumentacji cen transferowych oraz analiz danych porównawczych;

• Sporządzanie projektów strategii podatkowych;

• Sporządzanie projektów opinii podatkowych oraz korespondencji do urzędów;

• Analiza orzecznictwa i interpretacji podatkowych;

• Pozostałe czynności związane z bieżącą obsługą klienta.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

 • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym;

• Wykształcenia wyższe ekonomiczne;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);

• Nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, w szczególności w

obszarze cen transferowych oraz podatku dochodowego od osób prawnych;

• Zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęci rozwoju w tym obszarze;

• Umiejętność analitycznego myślenia.

Firma oferuje:

• Stałą umowę o pracę po okresie próbnym;

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych;

• Wsparcie przy zdobywaniu uprawnień doradcy podatkowego;

• Możliwość wykonywania części pracy zdalnie;

• Udział w ciekawych międzynarodowych projektach;

• Możliwość wykorzystania znajomości języków obcych w praktyce;

• Jasno określoną ścieżkę kariery;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu poprzez:

j.celi@just-talents.pl lub

biuro@just-talents.pl

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach

aplikacyjnych jest Just Talents Justyna Celi z siedzibą w Radomiu, ul. Kalińska 2/12, 26-604

Radom. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na

podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i

Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w

związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca

1974 roku Kodeks pracy. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty

uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Posiada

Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich

sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu

wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w

dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania,

którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23483.