Pilnie poszukujemy konsultanta/audytora. Zlecenie polega na liczeniu motyli, kwiatów i pszczół w ramach programu wspierania różnorodności biologicznej.

Konsultant - praca dorywcza, dla studentów, osób mobilnych

  • Data publikacji:
  • 22-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Racibórz, Opawa
  • Wynagrodzenie:
  • 50zł brutto/godzina
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Ważne informacje:

-zapewniamy niezbędne szkolenia

-zapewniamy zwrot kosztów za dojazdy

Przewidywane lokalizacje:

-2 lokalizacje znajdują się w okolicach Raciborza w Polsce (dokładne lokalizacje zostaną podane na szkoleniu)

-2 lokalizacje znajdują się w okolicach Opawy/Ostrawy w Czechach (dokładne lokalizacje zostaną podane na szkoleniu)

Zadania:

-wykonanie 3 pomiarów (3 w jednej lokalizacji i 3 w drugiej lokalizacji) mniej więcej w odstępach około 2 tygodni na wyznaczonych polach

-przewidywany czas na wykonanie zadania - 6 dni

-przewidywany czas pomiarów od końca maja do końca lipca

Wymagania:

-posiadanie samochodu

-osoby mieszkające niedaleko wskazanych lokalizacji (max do 2h dojazdu w jedną stronę)

-nie trzeba mieć wiedzy na temat programu, zapewniamy szkolenie online

-dyspozycyjność

-rzetelność

-dokładność

-responsywność

-znajomość angielskiego lub czeskiego na poziomie komunikatywnym

Forma zatrudnienia:

-faktura

-useme

-umowa zlecenie (studenci poniżej 26 roku życia lub zatrudnione na etat w innej firmie)

Wynagrodzenie:

-50 PLN/h brutto

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: agata@fpbridges.fr.