RENTA
Praca Niemcy

Kontroler

jobprofile GmbH jest Państwa partnerem z 10-letnim doświadczeniem rynkowym w dziedzinie rekrutacji. Dzięki naszemu osobistemu wsparciu odnajdujemy dla Ciebie pracę,
który dokładnie Ci odpowiada!

Dla RENTA Personaldienstleistungen GmbH poszukujemy kontrolera (m/k) w Golßen.

Twoje obowiązki:

- Przygotowanie analiz wariancji dla różnych obszarów działalności
- Analiza sprzedaży, marż i kanałów sprzedaży
- Dalszy rozwój i konserwacja systemów sterowania
- Rozwój nowych, nowoczesnych rozwiązań w zakresie raportowania
- Aktywne monitorowanie obliczeń planistycznych (prognoza, plan roczny)
- Inne prace projektowe

Oczekujemy:

- Posiadasz tytuł handlowy z naciskiem na księgowość i controlling lub porównywalne wykształcenie.
- Doświadczenie zawodowe w kontrolingu firmy produkcyjnej jest atutem.
- Masz doświadczenie w pracy z systemami ERP.
- Jesteś bardzo dobry z Microsoft Office, zwłaszcza Excel.
- Masz ustrukturyzowany i niezależny sposób pracy.
- Umiejętność pracy w zespole i asertywność dopełniają Twój profil.
- Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- 40 godzin tygodniowo
- Wynagrodzenie zgodnie z doświadczeniem i kwalifikacjami
- Czas pracy od poniedziałku do piątku
- Zmiana dzienna
- Premia wakacyjna i świąteczna
- Premia zdrowotna do 240 €/rok
- Dobra atmosfera pracy

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?
Czekamy na Twoją aplikację!

Wyślij swoją szczegółową aplikację pocztą elektroniczną na adres schwarzheide@jobprofile.de lub pocztą na adres

  • RENTA Personaldienstleistungen
  • Schipkauer Straße 8
  • 01987 Schwarzheide
  • Frau Felix
  • Tel.: 035752 94860