SANGLASS S.A. ul. Wojska Polskiego 14 Mielec
Poszukujemy osoby na stanowisko Kontroler jakości.

Kontroler jakości

  • Data publikacji:
  • 04-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Mielec, podkarpackie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków m.in.:

·         Kontrolowanie prawidłowości wewnętrznego przebiegu procesu produkcji.

·         Kontrolowanie gotowego wyrobu pod względem jakościowym oraz zgodności z obowiązującymi normami.

·         Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji polityki jakościowej firmy.

Nasze oczekiwania;

·         Wykształcenie średnie.

·         Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych mile widziane.

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym mile widziane.

·         Staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

·         Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu.

Oferujemy

·         Forma współpracy  - umowa o pracę.

·         Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniem w pracę.

·         Pracę w zakładzie z nowoczesnym parkiem maszynowym.

·         Przyjazną atmosferę w zespole ambitnych, nastawionych na rozwój osób.