Formel D
Wraz ze wzrastającą liczbą zleceń do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Kontroler jakości

Kontroler jakości Jawor

  • Data publikacji:
  • 12-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Jawor
  • Wynagrodzenie:
  • 3024 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Zakres obowiązków

  • kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją,
  • raportowanie do przełożonego,
  • utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy,

Poszukiwane kompetencje

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00),
  • praca od poniedziałku do soboty,
  • nastawienie na współpracę długoterminową,
  • spostrzegawczość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie w pracy o profilu produkcyjnym (mile widziane),
  • znajomość procesów produkcyjnych (mile widziane),
  • obsługa urządzeń elektronicznych (smartfon, tablet, komputer),
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (mile widziane),

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowego projektu dla klienta marki premium,
  • umowa o pracę (lojalnościowa na 3 miesiące w związku z wysłaniem pracownika na szkolenie SEP),
  • powyżej 8h wypłacane są nadgodziny,
  • system bonusowy,
  • pakiet benefitów,
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,