AP GRUPA s.c. (nr. KRAZ: 23229)
Dla polskiej firmy zajmującej się kontrolą jakości / sortowaniem części samochodowych, poszukujemy kandydatów do pracy przy kontroli jakości.

Kontroler/ka jakości (Heilbronn, Niemcy)

  • Data publikacji:
  • 23-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Heilbronn, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Miejsce pracy: Heilbronn lub Neuburg an der Donau, Niemcy.

PRACA DO PRZYUCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA, NA DŁUŻSZY OKRES, RÓWNIEŻ DLA PAR

Oferujemy

• Miesięczna wynagrodzenie netto wynosi: 1135 Euro (osoby posiadające komunikatywną znajomość języka niemieckiego otrzymują 98 Euro netto miesięcznie, dodatku)
• Osoby używające własnego auta na dojazdy do i z pracy na miejscu, otrzymują 98 Euro/netto dodatku + zwrot kosztów dojazdów
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (8 Euro netto/godz)
• Praca dla polskiego pracodawcy w oparciu o umowę zlecenie
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
• Wypłaty co miesiąc (możliwość pobierania zaliczek)
• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe (w pełni wyposażone)
• BEZPŁATNE transport służbowy
• Pracodawca opłaca przejazd z Polski do Niemiec

Obowiązki

• Kontrola jakości części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie
• Inne prace z tym związane
• Praca na 3 zmiany zmiany
• Praca do przyuczenia

Wymagania

• Umiejętność pracy z zespole
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Zapraszamy do przesłania CV na adres: kontaktap-grupa.pl
Lub skontaktuj się z nami telefonicznie: (+) 48 77 4417606

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa s.c. w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa s.c. z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności)

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami