FABRYKI MEBLI
Fabryki Mebli FORTE S. A.

Koordynator ds. danych klientów i dostawców Fabryki Mebli FORTE S. A.

  • Data publikacji:
  • 30-06-2022
  • Praca w systemie hybrydowym w centrali firmy w Ostrowi Mazowieckiej
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Fabryki Mebli FORTE S. A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. danych klientów i dostawców

Miejsce pracy - praca w systemie hybrydowym w centrali firmy w Ostrowi Mazowieckiej

TWOJE ZADANIA:

  • Tworzenie, organizowanie i aktualizowanie metadanych danych podstawowych klientów i dostawców
  • Opracowanie standardów zarządzania danymi podstawowymi klientów i dostawców
  • Analizowanie danych podstawowych klientów i dostawców wprowadzanych do systemów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi standardami
  • Monitorowanie potrzeb biznesowych właścicieli i użytkowników danych podstawowych klientów i dostawców
  • Rekomendowanie rozwiązań w obszarze danych podstawowych
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników danych podstawowych klientów i dostawców
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta, Biurem Zakupów oraz Sprzedażą w obszarze zarządzania danymi podstawowymi klientów i dostawców
  • Inicjowanie zmian w celu optymalizacji procesów danych podstawowych

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne
  • Mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP (obszar SD i MM)
  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie danymi podstawowymi (np. KNIME)
  • Doświadczenie w pracy po stronie biznesu (w procesach biznesowych/korporacyjnych)
  • Umiejętność skrupulatnej pracy z danymi, liczbami i dokumentami
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. B1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany)

KORZYŚCI:

  • Praca w systemie hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnątrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych