FABRYKI MEBLI
Fabryki Mebli FORTE S. A.

Koordynator ds. danych produktowych FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

  • Data publikacji:
  • 20-05-2022
  • Praca w systemie hybrydowym w centrali firmy w Ostrowi Mazowieckiej
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. danych produktowych

Miejsce pracy - praca w systemie hybrydowym w centrali firmy w Ostrowi Mazowieckiej

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenie, organizowanie i aktualizowanie metadanych produktowych danych podstawowych zgodnie ze standardami
  • opracowywanie oraz wdrażanie zaakceptowanych standardów implementowania i aktualizowania danych podstawowych produktów
  • analizowanie produktowych danych podstawowych wprowadzanych do systemów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi standardami
  • monitorowanie wydajności procesów w celu identyfikacji możliwości automatyzacji za pomocą metodologii analitycznych i statystycznych
  • inicjowanie zmian w celu optymalizacji procesów danych podstawowych
  • wspieranie właścicieli, administratorów oraz użytkowników danych w stosowaniu standardów dotyczących produktowych danych podstawowych
  • współpraca z właścicielami biznesowymi danych podstawowych m.in. z Biurem Rozwoju Produktu i Biurem Logistyki w obszarze zarządzania danymi podstawowymi produktów

TWÓJ PROFIL:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne
  • mile widziana praktyczna znajomość systemów SAP (obszar PP) oraz Pimcore
  • znajomość narzędzi wspierających zarządzanie danymi podstawowymi (np. KNIME)
  • doświadczenie w pracy po stronie biznesu (w procesach biznesowych/korporacyjnych)
  • umiejętność skrupulatnej pracy z danymi, liczbami i dokumentami
  • umiejętności analityczne
  • dobra znajomość języka angielskiego – min. B1
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany)

KORZYŚCI:

  • praca w systemie hybrydowym,
  • dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej,
  • dofinansowania świąteczne 2 razy w roku,
  • bony noworoczne dla dzieci pracowników,
  • możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover,
  • płatny program poleceń pracowniczych,
  • atrakcyjne zniżki na zakup mebli.