Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Koordynator ds. Lean Manufacturing

  • Data publikacji:
  • 23-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Piotrków Trybunalski

Zadania:

  • wdrażanie kultury i filozofii lean manufacturing,
  • analizowanie procesów pod kątem wyeliminowania strat,
  • dążenie do zredukowania kosztów i zwiększenia wydajności procesów,
  • budowanie świadomości pracowników w zakresie ciągłego doskonalenia,
  • prowadzenie szkoleń z narzędzi lean manufacturing np. 5S, TPM, SMED itp.
  • analizowanie danych i rekomendowanie rozwiązań odnośnie polepszenia jakości procesu produkcji,
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia w dziedzinie lean manufacturing w spółce produkcyjnej,
  • znajomość metod i narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych (8D, 5WHY, PDCA, FMEA),
  • doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • umiejętność przeprowadzania ludzi przez proces zmian,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu szkoleń,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • przejawianie inicjatywy,
  • komunikatywność,
  • nastawienie na cel.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie budowy maszyn i urządzeń,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
  • Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
    • Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
    • Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Barbórki,
    • Piknik dla dzieci naszych pracowników,
    • Dofinansowanie do urlopów,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju,
  • Wsparcie Fundacji, która umożliwia dzieciom naszych pracowników udział w programach rozwojowych, edukacji za granicą oraz w wyjazdach wakacyjnych.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.