FABRYKI MEBLI
Fabryki Mebli FORTE S. A.

Koordynator ds. organizacji targów (praca zdalna) Fabryki Mebli FORTE S. A.

Fabryki Mebli FORTE S. A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. organizacji targów (praca zdalna)

Poznaj 4 powody dla których warto aplikować do FORTE:

  • Uczestnictwo w największych targach meblowych w Polsce i Europie
  • Współtworzenie profesjonalnych prezentacji targowych
  • Współtworzenie nowoczesnych platform do wirtualnych targów meblowych
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

TWOJE ZADANIA:

  • Współtworzenie i projektowanie prezentacji FORTE na targach polskich i zagranicznych
  • Koordynacja organizacji prezentacji FORTE na targach od koncepcji do ich zamknięcia - zarówno offline, jak i online.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.
  • Zarządzanie ryzykiem, zmianą i problemami w powierzonych projektach.
  • Zarządzanie projektami targowymi - koordynowanie kalendarza projektów targowych, odpowiedzialność za terminowość, budżet oraz jakość powierzonych projektów
  • Analiza aktualnych trendów rynkowych w obszarze organizacji prezentacji targowych
  • Inicjowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności targów
  • Kompleksowe koordynowanie wydarzeń przy współpracy z innymi działami w firmie w tym dbałość o sprawną komunikację wewnątrz zespołu projektowego oraz z interesariuszami projektu.
  • Negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami targowymi
  • Analizowanie zrealizowanych prezentacji targowych i planowanie usprawnień w organizacji kolejnych wydarzeń.

TWÓJ PROFIL:

  • Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i prowadzenie dokumentacji w języku angielskim – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach ( weekendy, delegacje zagraniczne)
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów w realizacji projektu
  • Biegła znajomość pakietu MS Office ( mile widziana znajomość programów do zarządzania projektami)
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego

KORZYŚCI:

  • Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Program poleceń pracowniczych
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji:

Aplikacje można składać też na adres mailowy: rekrutacja@forte.com.pl