Euro Labora

Koordynator ds. zatrudnienia ze znajomością języka słowackiego

  • Data publikacji:
  • 21-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Racibórz
  • Stanowisko:
  • Konsultant

EURO LABORA SP.J. (nr certyfikatu 14601) - agencja pośrednictwa pracy, zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Racibórz

Zakres obowiązków:
- selekcja nadesłanych aplikacji i kontakt z wybranymi Kandydatami
- wspieranie pracy konsultantów ds. rekrutacji w ramach realizowanych projektów

Wymagania:
- znajomość języka słowackiego w stopniu dobrym
- umiejętność obsługi komputera (Word, Outlook)

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w agencji pośrednictwa pracy
- prace w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie - rosnące w miarę rozwoju kompetencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres ar@euro-labora.com i info@euro-labora.com

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z kandydatami posiadającymi kompetencje językowe.