Media Planet Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator internetowego projektu reklamowego

Data publikacji:
7.10.2020
Miejsce Pracy:
Żyrardów
Wynagrodzenie:
60% od kwoty sprzedaży
Branża:
Marketing / PR / Reklama
Stanowisko:
Sprzedawca

Oferuję pracę jako Koordynator internetowego projektu reklamowego. Projekt składa się z lokalnego portalu, aplikacji mobilnej oraz mediów społecznościowych.

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców reklamą w internecie w dobrej cenie.

Opis stanowiska:

- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

- Budowanie trwałych relacji z klientami

- Praca w pełni zdalna

Wymagania:

- Własna działalność gospodarcza lub spółka

- Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

- Obowiązkowość, rzetelność, dyspozycyjność

- Dobra organizacja pracy, planowania zadań i ustalania priorytetów.

- Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie własnego samochodu.

- Telefon.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na rozwój miasta

- Aż 60% prowizji od sprzedaży (co w zależności od pakietu wynosi 389 zł netto do 3000 zł netto za klienta).

Prosimy o kierowanie CV na adres e-mail: it@mediaplanet.pl, wpisując
w tytule „maila ”Rekrutacja Żyrardów CV”. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

 W aplikacji prosimy wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez
 Media Planet Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Media Planet Sp. z o.o. z siedzibą w 96-500 Sochaczew, ul. Gawłowska 148.
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń