Lepsza Praca - Ewa Żywirska v
Dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator Personalny / Specjalista ds. Rekrutacji ( Ozimek koło Opola)

  • Data publikacji:
  • 09-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Ozimek , województwo opolskie

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

                                                        Dla naszego klienta z branży przemysłowej
                                                       poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

                                                  Koordynator Personalny / Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy:Ozimek

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie pracowników z Ukrainy do zakładu produkcyjnego w Ozimku
  • Rekrutacja kandydatów do pracy
  • Publikowanie ogłoszeń w prasie w Polsce i Ukrainie
  • Koordynacja działań związanych z legalną pracą w Polsce: sprawy bieżące, mieszkanie, dojazd do pracy, tłumaczenia dokumentów
  • Tłumaczenie oraz objaśnianie obowiązków w naturalnym środowisku pracy, rozwiązywanie bieżących przeszkód wynikających w nieznajomości języka.

Wymagane doświadczenie:
Rekrutacja pracowników - mile widziane

Wymagane wykształcenie:
Minimum średnie

Znajomość języków obcych:
Język ukraiński - mile widziane
Język rosyjski - mile widziane

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.