GRH Polska Sp. zo.o

Koordynator projektów

GRH Polska nr licencji 16998

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Pracy, specjalizującą się w rekrutacji dla Klientów z Francji i Polski.

Obecnie do naszego zespołu do Działu Francuskiego poszukujemy:

  Obsługa klienta w j. francuskim

Miejsce pracy: Rzeszów

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych z kandydatami na stanowiska z różnych branż m.in. budowlanych, produkcyjnych, magazynowych, rolniczych, IT i wielu innych;
  • Budowanie relacji z kandydatami i tworzenie sieci kontaktów
  • Prowadzenie kilku projektów jednocześnie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na rynku polskim i/lub zagranicznym
  • Pozytywne nastawienie oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • Mile widziana dobra komunikacji w języku francuskim

Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o prace wraz z systemem prowizyjnym
  • Biurko i kawę w Rzeszowskim biurze ????
  • Na co dzień wspieramy się i wspólnie świętujemy sukcesy,
  • Mówimy sobie na "Ty",
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, jeśli chcesz dodatkowy monitor,
  • Samodzielne stanowisko dające możliwość dużej swobody działania
  • BENEFITY: wspólny obiad w miesiącu, po okresie próbnym 190 zł do wykorzystania w SMARLUNCH

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.