FABRYKI MEBLI
Fabryki Mebli FORTE S. A.

Koordynator Projektów Fabryki Mebli FORTE S. A.

  • Data publikacji:
  • 15-06-2022
  • Praca w systemie hybrydowym w centrali firmy w Ostrowi Mazowieckiej
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Fabryki Mebli FORTE S. A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator Projektów

Miejsce pracy - Praca w systemie hybrydowym w centrali firmy w Ostrowi Mazowieckiej

TWOJE ZADANIA:

  • Koordynacja projektów interdyscyplinarnych, w tym możliwość koordynacji projektów strategicznych na wszystkich etapach projektu.
  • Prowadzenie projektów z różnych obszarów, np. IT, sprzedaży czy produkcji
  • Ścisła współpraca z interesariuszami projektów, w tym z Zarządem
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Analiza i projektowanie rozwiązań, procesów biznesowych
  • Prowadzenie spotkań projektowych
  • Zarządzanie zespołem projektowym w strukturze macierzowej
  • Zarządzanie budżetem projektów
  • Identyfikacja i ocena ryzyka projektów
  • Udział w doskonaleniu metodyki zarządzania projektami oraz procesów Biura Zarządzania Projektami (PMO).

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie dokumentacji – wymóg konieczny
  • Praktyczna znajomość najlepszych praktyk zarządzania projektami (np. według PMBOK)
  • Praktyczna znajomość narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie projektami (np. Hadrone PPM, MS Project)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i inicjowania kreatywnych rozwiązań
  • Mile widziana certyfikacja w obszarze zarządzania projektami, np. PMP

KORZYŚCI:

  • Praca w systemie hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych