FABRYKI MEBLI

Koordynator projektów - Fabryki Mebli Forte S.A.

  • Data publikacji:
  • 22-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Praca hybrydowa
  • Stanowisko:
  • Manager

Koordynator projektów - Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator projektów

Miasto: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA:

Koordynacja projektów interdyscyplinarnych, w tym możliwość koordynacji projektów strategicznych na wszystkich etapach projektu.

Prowadzenie projektów z różnych obszarów, np. IT, sprzedaży czy produkcji

Ścisła współpraca z interesariuszami projektów, w tym z Zarządem

Prowadzenie dokumentacji projektowej

Analiza potrzeb biznesowych

Analiza i projektowanie rozwiązań, procesów biznesowych

Prowadzenie spotkań projektowych

Zarządzanie zespołem projektowym w strukturze macierzowej

Zarządzanie budżetem projektów

Identyfikacja i ocena ryzyka projektów

Udział w doskonaleniu metodyki zarządzania projektami oraz procesów Biura Zarządzania Projektami (PMO).

TWÓJ PROFIL:

Wykształcenie wyższe

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie dokumentacji – wymóg konieczny

Praktyczna znajomość najlepszych praktyk zarządzania projektami (np. według PMBOK)

Praktyczna znajomość narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie projektami (np. Hadrone PPM, MS Project)

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)

Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne.

Umiejętność rozwiązywania problemów i inicjowania kreatywnych rozwiązań

Mile widziana certyfikacja w obszarze zarządzania projektami, np. PMP

KORZYŚCI:

Praca w systemie hybrydowym

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

Dofinansowanie do wypoczynku

Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fa3a08f9d4224ab8888df5e655f6c059