Talent Partners

Koordynator Projektu

  • Data publikacji:
  • 13-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Legnica
  • Stanowisko:
  • Project Manager

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Legnicy - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Najważniejsze obowiązki:

  • współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych projektów,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej – wskazówki techniczne dla dostawców, kontrola i uzupełnianie rysunków technicznych,
  • analiza wykonalności i specyfikacji, planowanie jakości dostarczonych komponentów,
  • kontrola budżetu i kosztów w projektach,
  • kontrola terminów realizacji dostaw oraz warunków dostaw,
  • udzielanie wskazówek dotyczących produkcji, wspieranie dostawców,
  • realizacja procesu reklamacji,
  • zlecanie zamówień do produkcji, transportu i kontroli jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe inżynierskie,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze koordynacji projektów w branży technicznej,
  • znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność planowania i podejmowania decyzji.

Mile widziane:

  • znajomość branży spawalniczej i procesu obróbki materiału.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki i pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),
  • bonus relokacyjny - dla osób spoza regionu,
  • pracę w dobrze wyposażonym, klimatyzowanym biurze,
  • przyjazną atmosferę.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń