Biuro projektu (Chodzież)
W związku z rozpoczęciem realizacji nowych projektów EFS (RPO i POWER) poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko - Koordynator projektu EFS (Chodzież)

Koordynator projektu EFS (Chodzież)

  • Data publikacji:
  • 18-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Chodzież

ZAKRES ZADAŃ:

  • Koordynowanie i zarządzanie projektem EFS (RPO lub POWER),
  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej,
  • Rekrutacja uczestników, promocja projektu, prowadzenie ewidencji,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z ustalonym budżetem
    i harmonogramem,
  • Monitoring i odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pracy podwykonawców,
  • Inicjowanie i weryfikowanie potrzeb wprowadzania zmian do wniosków
    o dofinansowanie,
  • Weryfikowanie prawidłowości sporządzania wniosków o płatność,
  • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego,
  • 2-letniego praktycznego doświadczenia w koordynowaniu projektami EFS,
  • Wiedzy z zakresu realizacji projektów w Nowej Perspektywie 2014-2020,
  • Praktycznej umiejętności tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień,
  • Obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Miłą atmosferę.

Informacje dodatkowe:

Wysyłając dokumenty aplikacyjne prosimy o podanie w temacie nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.