Natasza Szymańska
Hotel poszukuje do SPA KOSMETYCZKI z wykształceniem. Może być bez doświadczenia, nauczymy zawodu. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie.

KOSMETYCZKA do SPA w Hotelu. Z kierunkowym wykształceniem, może być świeżo po studiach, nauczymy pracy. Atrakcyjne warunki plus możliwość zakwaterowania

  • Data publikacji:
  • 17-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Zakopane
  • Stanowisko:
  • Kosmetyczka

Luksusowy Hotel 5* poszukuje do swojego gabinetu SPA kandydatkę z doświadczeniem na stanowisko:

KOSMETYCZKA

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki pracy z opcją zakwaterowania i wyżywienia;

- pełne przeszkolenie z procedur oferowanych w gabinetach SPA;

- komfortowe warunki pracy, nowoczesny sprzęt;

- zgrany zespół;

Zakres obowiązków:

- wywiad/ doradztwo w zakresie gabinetowej pielęgnacji ciała;

- wykonywanie zabiegów oferowanych w SPA (ciało, masaż);

- dbałość o wysoką jakość świadczonych usług;

- podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Hotel;

Oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe;

- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;

- wysoka kultura osobista, miłe usposobienie i nienaganna prezentacja;

- odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętności słuchania;

- otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i wiadomości z zakresu kosmetologii, dermatologii;

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zainteresowane kandydatki prosimy o przesyłanie CV przez odpowiedź na ogłoszenie

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.